KONTAKT - LEWY BOKS
Dom Aktywnego Seniora
TULIPAN
 
ul. Szpitalna 21 Ustroń 43-450
 
tel. +48 (33) 854-37-80
kom. +48 604-157-574
 

dyrektortulipan@sanatorium-ustron.pl

 
 
Dom Aktywnego Seniora
TULIPAN poleca:
 

 
 

Oferta

Dom Seniora Tulipan powstał ze zrozumienia potrzeb osób starszych wymagających całodobowej opieki specjalistycznej. W ramach naszej działalności oferujemy następujące rodzaje pobytów:

 

Pobyt stały

Pobyt stały to oferta dla osób starszych lub/i niepełnosprawnych, które potrzebują całodobowej opieki pielęgniarskiej i medycznej. W ramach pobytu stałego oferujemy  zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych, pełne wyżywienie (5 posiłków dziennie) w tym indywidualne diety, całodobową opiekę, terapię zajęciową, a także odpowiednio dobrany program rehabilitacji.

 

Pobyt czasowy

Pobyt czasowy oferujemy osobom, które chcą być naszymi gośćmi przez pewien czas: kilka tygodni lub miesięcy. W ramach pobytu czasowego nasi mieszkańcy mają dokładanie takie same świadczenia jak w przypadku pobytu stałego, tylko w określonym terminie. Jest to rozwiązanie dla osób które zanim podejmą decyzję o pobycie stałym, chciałyby sprawdzić jak się mieszka w naszym Domu.

 

Szczegóły oferty i rezerwacje tel. 604157574 

 

Naszym mieszkańcom gwarantujemy:

  • Bezpieczny, komfortowy i pełen ciepła dom zaprojektowany z myślą o potrzebach osób starszych oraz nie w pełni sprawnych

  • Możliwość zakwaterowania w pokoju 1 lub 2 osobowych z łazienkami, TV, internetem, telefonem oraz instalacją przywoławczą

  • Zindywidualizowany plan opieki

  • 24 godzinną opiekę personelu opiekuńczego

  • Pełne wyżywienie (5 posiłków) w tym zindywidualizowane diety

  • Pomoc wykwalifikowanego, zaangażowanego personelu

  • Rehabilitację leczniczą, właściwie dobrane zajęcia gimnastyczne

Szczegółowych informacji dotyczących kosztów pobytu udzielamy telefonicznie.