KONTAKT - LEWY BOKS
Dom Aktywnego Seniora
TULIPAN
 
ul. Szpitalna 21 Ustroń 43-450
 
tel. +48 (33) 854-37-80
fax. +48 (33) 479-38-58
kom. +48 604-157-574
 
 
 
Dom Aktywnego Seniora
TULIPAN poleca:
 

 
 

Spotkanie z poetką Agnieszką Chrobot

Aktualności » Spotkanie z poetką Agnieszką Chrobot

Życie na emeryturze nie musi być nudne. Wręcz przeciwnie. Mogliśmy się o tym przekonać goszcząc w naszym Domu poetkę, Panią Agnieszkę Chrobot. Pasje do tworzenia poezji Pani Agnieszka odkryła właśnie po przejściu na emeryturę. Od 13 lat pisze wiersze, jest uznaną poetką i autorką wielu tomików wierszy a na podstawie jej twórczości nagrano dwie płyty z udziałem zawodowych muzyków - Małgorzaty Pasznickiej i Mariusza Buczka.

Mięliśmy ogromną przyjemność wysłuchać wierszy Pani Agnieszki w jej interpretacji, a także posłuchać cudownych piosenek z jej tekstami. Tematem wierszy Pani Agnieszki jest szeroko rozumiana miłość – do ludzi, przyrody, świata. Poetka w swojej twórczości zwraca uwagę na to, że warto znaleźć w życiu chwile na wytchnienie, przerwanie gonitwy i znaleźć moment na zadumanie, kontemplację świata, przyrody i zwykłych spraw.

Pani Agnieszka jest szczęśliwym i spełnionym człowiekiem — rodzinnie, zawodowo i duchowo.  Dziękujemy za wspaniałą wizytę i zapraszamy w każdej wolnej chwili J